UKT “Uzun Kullanım Testi”: HTC One M81 Mart’ta Barcelona’da düzenlenecek MWC 2015 etkinliğine paralel bir etkinlikte tanıtılması beklenen HTC One M9’u merakla bekliyoruz. Peki HTC’nin yaklaşık 1 senedir piyasada olan One M8 modeli?

One M8 ile ilgili bu zamana kadar pek çok içerik girdik. Video hazırladık. Bu sefer uzun kullanım testiyle karşınızdayız.

Neden UKT?

Bir telefon ilk çıktığında sorunsuz gibi gözükse de, 2 – 3 aylık bir kullanımın ardından yaşattığı deneyimleri de paylaşmamız gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse belli bir kullanım süresi sonunda arayüzde başlayan kasmalar, kasada olan deformeler, ortaya çıkan çeşitli hatalar ve bize sunduğu genel deneyim, bu video serimizin temel odak noktası.

HTC One M8

HTC One M8’in özelliklerini hepimiz biliyoruz. Tek parça alüminyum kasa ile gelen ve sağlamlık dersi veren HTC One M8, Sense 6 arayüzüyle stabil bir kullanım deyenimi sunuyor.

Peki telefon için olumlu izlenimler yaklaşık 1 senelik kullanımdan sonra…

31 Comments on UKT “Uzun Kullanım Testi”: HTC One M8

  1. Arkadaşlar m8s kullanıcısıyım kamerada hiçbir fark yok ön kamera da dahil en içten duygularımla söylüyorum almayın ne m8 nede m8s kamerası bok gibi çekiyo hele ön kamerasına diyecek bişey yok kamera kendinden geçmiş alan parasına yazık eder en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum telefonu ben yandım siz yanmayın

  2. Ya Aldığım güne lanet olsun diyorum arka kamerası kırıldı cebimde ekranı ezildi 2 yerinden pixel bozulması var defalarca hoparlörleri tıkandı garantiye götürüyorsun kullanıcı hatası keşke hiç almasaydım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*