Sony Xperia Z5 Compact (recenze)Video k: http://mobilenet.cz/katalog/sony-xperia-z5-compact/videa?media=211553

Sony Xperia Z5 Compact je naprosto unikátní telefon. Proč je unikátní? Je to jednoduché, kombinuje malé rozměry a nekompromisní výkon. To je něco, co na současném trhu jen tak nenaleznete a již nyní prozradíme, že je Xperia Z5 Compact téměř bez konkurence. Je ovšem skutečně tak dobrá i v reálném provozu a vyplatí se upgrade z Xperie Z3 Compact?

20 Comments on Sony Xperia Z5 Compact (recenze)

  1. Aka je kvalita telefonickeho hovoru? Aka je kvalita mikrofonu (zrozumitelnost pre volaneho)? Aka je kvalita sluchatka (zrozumitelnost od volaneho)? Nechapem absurdnost komplexnosti tejto recenzie, ked tato uplne zakladna informacia chyba…

  2. No, já se naučil kupovat vlajkove lode rok po uvedeni a sedivky a pak to vyjde o pulku levneji a stejne ma clovek nejvic nabouchanej telefon 🙂 clovek usetri a nemusi mit nejakou cinu. Proto mi je cena pri uvedeni putna a uzivam si, jaky telefon ke me prijde, sice pozdeji, ale to mi vubec nevadi 🙂 Proto mi je hrozne lito, ze se Sony nedari. Jestli se Sony nadale nebude darit, nevim, kdo ho muze nahradit 🙁 jeste dodam, ze vykon je po tom roce stejne srovnatelny s cinou 🙂 a jestli se rozplyvate nad tema mediatekama co maji v antutu docela vysoke skore, tak si pak stahnete 3D mark, ktery proveruje grafickou cast a na tom pohori vsechny ciny.

  3. Některé věci mi tam bohužel chybí v té recenzi. Přehlídli jste kompletně zvukový výstup – přítomnost a kvalitu stereo reproduktorů. osobně by mě i zajímala ona stabilizace obrazu, některé zahraniční recenze kritizují že není optická, ale jinde se dočítám že je špičková a na konkurenčním českém webu píšou že telefon s lepší stabilizací obrazu v ruce ještě neměli, takže zcela protichůdné informace, jak to tedy je?

  4. Kazdy tvrdi ze Zperie Z1,3,5c nemaju konkurenciu, ale vzdy pritom zabudaju na ich velmi zdatneho konkurenta a to Samsung Galaxy Alphu, ktora je asi ich jediny konkurent a vykonnostne ich aj prekonava (min. Z1C a Z3C urcite) a to nehovorim o spracovani a dizajne, ktory je o level vyssie

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*