Sony Xperia Z3 İncelemesiSony’nin 2014’ün ikinci yarısına özel amiral gemisi Android telefonu Sony Xperia Z3 ile ilgili merak ettikleriniz detaylı inceleme videomuzda.

Sony Xperia Z3 ile ilgili detayları aşağıdaki bağlantıda yer alan inceleme yazısında bulabilirsiniz:

Sony Xperia Z3 İncelemesi

Video is ready, Click Here to View ×

Abone Olun:
http://www.youtube.com/subscription_c…

Teknoblog Hakkında:
Teknoblog.tv, Teknoblog.com teknoloji sitesinin resmi YouTube kanalıdır. Bu kanalda Teknoblog.com sitesinde yayınlanan detaylı ürün incelemelerine ait videolar yer alır. Bunun yanı sıra ön inceleme veya deneyimlere ait videolar

veya yine Teknoblog ekibi tarafından hazırlanan özel videolar ve içerikler bu kanalda yayınlanır.

Web Sitesi:

Ana Sayfa

Takip Edin:
http://twitter.com/teknoblog
http://facebook.com/teknoblog
http://google.com/+teknoblog

16 Comments on Sony Xperia Z3 İncelemesi

  1. ALMAYIN SAKIN. benim gibi madur olmayın . 1,5 ay oldu alalı suda foto çekmiştim ve here tafafı kapalı olmasına rağmen su geçirdi die 1.650 tl değişim parası istediler ve tamir etmediler. üstelik 2.100 lr almıstım bir ay önce . nerde o deniz içinde çekim yaptığınız reklamlar ben madur oldum sizin yüzünüzden hakkımı arayacağım

  2. Telefonu alalı 4 ay oluyor ve gayet memnunum tavsiyede ederim tek sorunu telefon cidden cok kaygan elimden bir çok kez düştü bu yüzden ama tek bir çizik dahi olmadı bende çözümü slikon kap almakta buldum 🙂 havuzda bir çok resim çekildim çok net ve güzel çekiyor denizde'de öle ama tuzlu sudan sonra duru su ile yıkamanız gerek ve güneşe kurusun diye bırakmayın. Oyunlara gelirsek süper kalite 0 kasma cok rahat her oyunu oynatıyor ama ısınma sorunu evet malesef var samsunga göre fazla ısınıyor. Ben çok memnunum dediğim gibi almayı düşünenler bence hiç şüphe etmesinler :)

  3. 6 aydır kullanıyorum bı çok yerden düşürdüm banamısın demedi su olayını denemedım daha gerekte duymadım şarj olayı olsun telin kullanımı olsun harıka cok memnunum kullandıgım teller arasında 1 numarasın z3????

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*