Sony Xperia Z3 Compact Detaylı İncelemesi

Video is ready, Click Here to View ×


En güçlü mini: Sony Xperia Z3 Compact!

http://shiftdelete.net/sony-xperia-z3-compact-incelemesi-55727

Daha önce pazara sunulan Xperia Z1 Compact modeliyle hala en güçlü mini ünvanını elinde tutan Sony, liderliğini yeni bir modelle pekiştirdi. Bu model ise Xperia Z3 Compact.

Teknik özellikler ve görünüm olarak Xperia Z3’e benzeyen Xperia Z3Compact, gücünü 2.5 GHz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemcisindenalıyor.

Adreno 330 grafik işlemci ve 2 GB RAM gibi özellikleriyle dikkat çekenürün, Xperia Z2 ve Z3’e göre 1 GB daha az RAM’e sahip. Dahili depolama olarak 16 GB kullanılan ürün, microSD kart desteği de sunuyor.

Ekran

4.6 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan Xperia Z3 Compact, bu ekran çözünürlüğününün avantajı ve donanımın gücüyleAndroid dünyasının en performanslı cihazlarından biri belki de enperformanslısı olacak.

Truliminos teknolojisini destekleyen ekran, IPS yapısıyla dikkat…

35 Comments on Sony Xperia Z3 Compact Detaylı İncelemesi

  1. sırf berkin abiden gaza gelerek lg  g2 den z3 compact a geçeceğim ancak bu video yaklaşık 10 ay önce çekilmiş bir video Berkin abinin fikirleri hala aynı mı bilmek istiyorum ilginiziçin teşekkürler…

  2. deklanşör butonu konulmasının sebebi fotoğrafa önemin vurgulanması değil, su altında fotoğraf çekilebilmesi için. su altında dokunmatik ekranı kullanmak mümkün değil zira.

  3. Ben z3 compact kullanıyorum yaklaşık 2 aydırdayanıklılık vasat derecede bence kamera camıda ekran camıda çok kolay çiziliyor güncellemeyle ilgili sorunlar var kendi fotoğraf düzenleyicisini çoğunlukla açmıyor.şarjı yaklaşık 1 gün 2 gün çok nadir kullanmazsan. bu incelemeler çok yanlı kamera 20 mp nin hakkını kesinlikle vermiyor neredeyse tek güzel yanı boyutları

  4. On numara inceleme olmuş muhabbetinizi çok beğendim.Lütfen incelemeleriniz hep uzun sürsün izlemesi çok eğlenceli oluyor sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın shiftdelete ekibi.

  5. Yanlış anlamayın incelemeniz çok güzel olmuş ama, Kullandığınız yabancı bazı kelimelerin yerine türkçe kelimeleri kullanmanız, daha fazla anlamamızı sağladığı için ilgimizi daha çok çekebilir. Teşekkür ederim.

  6. Yabancı incelemeleri dillerini anlamadıgımdan izlemiyorum. türkler de kendilerini çekiyo videoya. abi senin göbeğini yüzünü görmek istesem eklerdim face den dimi ama. 30 dakika video da telefonu toplam 3-4 dakika gösteriyorsunuz. tabii izlenmez 2 milyon. çok beklersiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*