Sony Xperia Z – Wideo recenzja na FrazPC.pl

Video is ready, Click Here to View ×


Znajdziecie nas też na Facebooku: http://www.facebook.com/frazpc
oraz na Google+: http://plus.google.com/+frazpc
Pełna recenzja: http://goo.gl/E4AUl

Wideo recenzja odpornego na wodę 5-calowego smartfona Sony Xperia Z wyposażonego w system Android. W filmie zaprezentujemy wam konstrukcję z uwzględnieniem jej zalet oraz wad. Powiemy nieco o działaniu systemu w poszczególnych funkcjach jakie dostarcza smartfon, a co ważniejsze przetestujemy jego odporność na upadki, kurz oraz wodę. Zapraszamy do oglądania.

Więcej zdjęć, wykresów itd., znajdziecie na: http://www.frazpc.pl/artykuly/923903-1,sony-xperia-z—wideo-recenzja-i-nasza-opinia.html

23 Comments on Sony Xperia Z – Wideo recenzja na FrazPC.pl

  1. Upadek a upadek. Zależy jak spadnie fon. Mi spadł, a w zasadzie przez przypadek został wyrzucony wraz z poduszką z łóżka, uderzył w ścianę po czym spadł na podłogę. W zasadzie została tylko delikatnie poderwana i przebita folia na ekranie, po odklejeniu jej się okazało, że na samym wyświetlaczu nie ma śladu i po jej wymianie na telefonie nie ma śladu po upadku.

  2. Upadków wcale nie znosi dobrze. Telefon upadł mi z wysokości 20-30 cm. Pęknięta szyba od wyświetlacza (nie wyświetlacz), od połowy do samej góry nie działa dotyk i telefon cały czas wibruje. Koszt naprawy – ponad 3/4 wartości nowego telefonu.
    Ponadto telefony są bardzo wadliwe pod względem technicznym. Posiadam 2 szt. i obie są wadliwe. Obydwie oddane do naprawy. Opinia serwisu? W przypadku jednego dostałem nowy telefon, a z drugim czekam póki co.

  3. Używam Z od 4 miesięcy. Świetna słuchawka, recenzja merytoryczna, tylko Maćku zapomniałeś o jednej funkcji. Sony stamina, telefon przechodzi w stan oszczędności energii gdy jest wygaszony. Używam go w normalnej pracy, robię zdjęcia, nagrywam filmiki, i ładuje telefon co 3 dni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*