Sony Xperia Z İncelemesi

Video is ready, Click Here to View ×


Sony’nin 2013 model gözde Android telefonu Xperia Z ile ilgili detaylar bu videoda.

Daha fazlasını http://www.teknoblog.com/sony-xperia-z-inceleme-55321/ adresinde yer alan inceleme yazısında bulabilirsiniz.

42 Comments on Sony Xperia Z İncelemesi

  1. S4 kullanıyorum açıkçası memnunum xperia'ya geçmeyi düşünmem.Telefonumu binlerce kez düşündüm bi keresinde bilerek attım ne performansı düştü ne de bi çizik. Bir kere servise gitti o da bataryası şişmişti.Diger akilli telefonlar bence macera aramak isteyenler için şarjı özellikle batarya değişiminden sonra neredeyse 2 gün dayanıyor s4'ün.Ama HTC nin ses çıkışlarına imrenmiyor değilim :)

  2. bendede xperia go var telefonumu güncelledim 4.1.2 oldu ama tuş kilidini açtığımda xperia z gibi açılıyor eski haline nasıl getirebilrim yardımcı olurmusunuz

  3. arkadaşlar telefonların çoğu aynı kalitede dikkat edin arasındaki tek fark markaları ve kamera kaliteleri.. birde işletim sistemi var.. steve jobs bile sizin kadar övünmemiştir herhalde ıphonla 😀 harika bi telefon yapmış sony daha neyi tartışıyosunuz 🙂 hele Z1 deki akıllı saat bağlantısı beni benden aldı zaten..

  4. Ruya Seli farkıyla Sony Xperia-Z 12 Taksit İmkanıyla sizin olabilir.
    Sony Xperia-Z sahibi olmak artık hayal değil ve çok kolay. Deneyin farkı görün..
    ruyaseli.net/urunler/sony-xperia-z-c6603-cep-telefonu-siyah-bandrol/3739/

  5. bir sürü gereksiz yorum.. bla bla bla.. arkadaşlar bir xperia da bende var.. havuzda da denizde de sorunsuz kullanabilirsiniz. tek sorun dediği gibi sudan çıktıktan sonra sesi biraz kısılıyor mesela telefon görüşmesinde karşı tarafın sesi ve sizin sesiniz suyun içinden konuşuyormuş gibi gidiyor 😀 ama çok değil 5 10 dk sonra düzeliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*