Sony Xperia M5 Kutusundan ÇıkıyorSony’nin daha önce incelediğimiz Xperia M5 modeli, ofisimize sıfır kutusuyla tekrar geldi. Biz de kutu içeriğini merak eden takipçilerimiz için kutusundan tekrar çıkardık.

İşte Xperia M5 ve kutu içeriği.

Teknolojiye dair her şey için

kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

Akıllı Telefon İnceleme videolarını buradan izleyebilirsiniz

►► https://goo.gl/gyOGYq

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Facebook ►► https://goo.gl/UINJGO
Twitter ►►https://goo.gl/ASvKP2
Google+ ►► https://goo.gl/BMUPvn

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net teknolojik gelişmelere paralel olarak sürekli büyümektedir. Son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, akıllı telefon inceleme videoları, tablet videoları, canlı yayınlar,…

45 Comments on Sony Xperia M5 Kutusundan Çıkıyor

  1. ukt de kullanılan telefon dayanıklı değil demiştiniz test telefon olduğunu belirtmişsiniz bir de bunda bakar mısınız dayanıklılığı aynı mı eğilme bükülme var mı?

  2. Bu telefonu hayatta tavsiye etmem iğrenç bir telefon gidin z3 alin daha iyi çünkü telefon o kadar cok yazılımsal hatası var ki telefon servsiten geri donmedi resmen igrenc bir telefon bogk yani

  3. aq tam 3 buçuk saatte şarj ediyor yuh ya. çokda çabuk bitiyor mesajlaşırken bile şarjın tık tık düşmesi tam çıldırmalık, kulaklığı hiç koymasınlar daha iyi küfr eder gibi 10 yıl önce aldığım N73 den çıkan kulaklık nerde bu nerde

  4. Merhaba ben xperia m5 aldım da çok yavaş çok derken ciddi derecede yavaş şarj ediyor mk. Buna 2 amperlik şarj aleti alsam düzelir mi? Bana 2 satte yeter ulan telefonu şarja taktım 3 saat neredeyse şaka gibi. Sizce yeni şarj aleti almalımıyım ?

  5. Ağbi medraba ben efe size bişey sorcam ben samsung a5 veya e5 almayı düşünüyorum hangisini alıyım yada başka telefon varmı alabileceğim ( NOT 1200 LİRA BÜTÇE ) LÜTFEN CEVAPLAYIN !!!!!!!!!!

  6. tolga; herkese ayar vermeye falan çalışıyorsun, hiç bir şeyi beğenmiyorsun, gereksiz bi kasılmalar falan.. yorum yapan bir arkadaş "senin hatan hiç yok sanki" demiş doğru söylemiş. 00:17 3.5 g mi ? 4.5 g olmasın o ? herkesi aşşağılayan tolga hatasız bir kutu açılımı tebrikler.!

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*