SONY Xperia M4 Aqua – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

Video is ready, Click Here to View ×


▶ SPRAWDŹ CENĘ: http://bit.ly/1bTKorw

Strona: http://testhub.pl
Forum: http://forum.testhub.pl
Facebook: http://www.facebook.com/TestHubPL
Twitter: https://twitter.com/TestHubPL

Zapraszam do komentowania i subskrybowania.

24 Comments on SONY Xperia M4 Aqua – Test – Review – Recenzja – Prezentacja PL

  1. Wiec tak posiadam ten telefon i jestem zadowolona. Aparat nie ma żadnych wad robi dobre zdjęcia ! (tylni i przedni) ! Tel wygląda wspaniale szczególnie biały. Ekran ma bardzo fajny. Wcale sie tak mocno nie grzeje bo naprawiła to aktualizacja systemu wiec to są bujdy przed roku. Bateria trzyma długo. Telefon jest wydajny i szybki. Tylna obudowa nie przeszkadza tak bardzo ( niby źle dopasowana ). Ogólnie oceniam telefon pozytywnie.

  2. Posiadam od około 2 tygodni. Wodooporności wolę nie testować. Procesor strasznie się nagrzewa. Momentami ciężko utrzymać telefon w ręku. Bardzo dobra bateria? Mi przez pierwsze 3-4 dni trzymała świetnie. Jednak z każdym ładowaniem jest coraz gorzej. Aktualnie np. na YT starcza na około 4-5 godzin. Wielki minus za nagrzewanie się. Sam teraz wybrałbym inną słuchawkę.

  3. Telefon wiesza się i tym lubi zaskoczyć. Jeżeli pod ręką nie mamy czegoś na wzór igły/spinacza do zresetowania – to rodzi się problem. Bateria bardzo dobra lub nawet więcej. Bardzo dobry dla osób aktywnych. Sprawdzi się jako komputer rowerowy chociażby przez protokół transmisji danych ANT+ (możliwość sparowania smart trenażerów, czujników mocy, prędkości, HR i kadencji) oraz, żywotną baterię. Dodatkowym atutem jest wodoszczelność i brak obaw o zawilgocenie telefonu od potu/deszczu.

  4. Sony Xperia M4 wlasnie podsiadam.
    Jest slaby, bateria szybko sie wyladowuje, ponadto przegrzewa sie. Za mało pamieci, nie moge przeniesc Boom Beach na karte sd, a tak wogole to dobry. Jednak nie polecam

  5. M4 Aqua użytkuję około 5 miesięcy. Telefon w tym czasie utopiłem w 50 cm wody. Dobrze że miałem ubezpieczenie wykupione bo na gwarancji mi nie naprawili (koszt naprawy 1160zł, cena nowego telefonu 900zł hehe). Pani w salonie T Mobile powiedziała mi, że telefon nie jest wodoodporny pomimo zapewnień producenta. Do tego telefon ma za mało pamięci (8GB). Zainstalowane jest dosłownie kilka aplikacji a cały czas pokazuje ostrzeżenie, że jest mało pamięci (nie pomaga przenoszenie na SD). Poza tym trzeba go często restartować (raz na 1 – 2 dni) bo: to działa powoli, wiesza się, zacina, to aparat nie robi zdjęć z flashem (nie potrafi zgrać migawki z flashem), nie zapisuje zrobionych zdjęć, ogólnie masakra. Może trafiłem na jakiś wybrakowany egzemplarz ale ogólnie telefonu nie polecam. Miałem poprzednio Sony Xperia V i był o niebo lepszy.

  6. Warto go jeszcze kupic? nowego moge miec od kolegi za 650zł. Jakie są jego mangamenty? Na ile czasu starczy taki telefon? ( nie gram w najnowsze gry)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*