Sony Xperia C3 incelemeSony’nin yeni selfie – öz çekim telefonu, test merkezimizde.

İnceleme yazısı için: http://www.teknokulis.com/Incelemeler/AkilliTelefon/2014/11/24/sony-xperia-c3

Twitter adresimiz: https://twitter.com/TeknoKulis
Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/Teknokulis
Google+ adresimiz: https://plus.google.com/+teknokulis/

28 Comments on Sony Xperia C3 inceleme

  1. arkadaşlar aynısının siyahı bende var. bu telefon kullamımı çok iyi yorumlarda çok abartılı cümleler kullanmışsınız ben ilk aldığımda andiroid 4.4.4 dü güncellemeden sonra 5.0.2 oldu. bu telefon ön kamerası muhteşem ayrıca bende ilk başta sevmiyordum hatta telefonu suriyelere satıcaktım aq neyse sonra telefonu K.V.K ya götürdüm telefon çok iyi oldu andiroid 5.1.1 oldu bu andrioid en tutulan sistem olarak kullanılır. ama telefon alacaksanız benden bir tavsiye ya iphone yada lg !

  2. bende xperia c3 de bi sorun var depolamada kart takdım ama aktarıyorum yinede bir müddet sonra kartda yer olsada telefonun kendi yaddası dolduğu icin bisey yüklemek olmuyo bilen varsa bu sorunu nasıl coze bilirim?

  3. Ram dışında büyük sıkıntı doğuracak birşey yok . Orta sınıf telefnlar arasında en iyisi . Ön kamera da çağ açan bir telefon . Yorumlara baktım da , fazla abartmışsınız . Telefon oldukça seri , güzel görünümlü ayrıca 3d oyunları kasmadan oynayabiliyorsunuz . Fifa 15 , Asfaplt 8 gibi uygulamaları aynı anda SD kart takıp alanı arttırıp oynayabilirsiniz . Ram dışında herşey mükkemel !

  4. Arkadaslar aldım ve yaklasık 3-4 aydır kullanıyorum tavsiye ederım eger marka takıntınız varsa tabı eger yoksa bu fıyata değmez 4gb hafıza ve 1gb ram yetmıyor ama yuksek oyunlarıda ıyı oynayabılıyorsunuz bırde cok şık bır telefon 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*