Lenovo Vibe Z2 Pro İncelemesiLenovo’nun üst sınıf Android telefonu Lenovo Vibe Z2 Pro ile ilgili detayları inceleme videomuzda bulabilirsiniz.

Lenovo Vibe Z2 Pro ile ilgili daha fazla detay aşağıdaki bağlantıda yer alan inceleme yazısında:
http://www.teknoblog.com/lenovo-vibe-z2-pro-inceleme-98806/ ‎

Abone Olun:
http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=teknoblog

Teknoblog Hakkında:
Teknoblog.tv, Teknoblog.com teknoloji sitesinin resmi YouTube kanalıdır. Bu kanalda Teknoblog.com sitesinde yayınlanan detaylı ürün incelemelerine ait videolar yer alır. Bunun yanı sıra ön inceleme veya deneyimlere ait videolar veya yine Teknoblog ekibi tarafından hazırlanan özel videolar ve içerikler bu kanalda yayınlanır.

Web Sitesi:

Ana Sayfa

Video is ready, Click Here to View ×

Takip Edin:
http://twitter.com/teknoblog
http://facebook.com/teknoblog
http://google.com/+teknoblog

16 Comments on Lenovo Vibe Z2 Pro İncelemesi

  1. bilgisayarı olanlar sd kart sorununu dert etmemeli fazla olanları pcye depolayabilirsin ama şebeke destekli görüntülü konuşma olmaması düşündürücü

  2. 1'45" de yer alan "Kapasitif Dokunmatik Navigasyon Tuşlarının aydınlatması yok" açıklaması yanlıştır. Ayarlardan dokunmatik tuş aydınlatmaları açılabiliyor.

  3. Ben yeni aldım, İphone dan sonra değişik bir telefon. kullanımı kolay menü ulaşımı hızlı. üst üste bir çok uygulama açsanız bile kasılmıyor. tabi her android telefon gibi bazı bug lar ile karşılaşıyorsunuz ama canınızı sıkacak kadar değil… NOT: kapasitif tuşların aydınlatması var 🙂 ayarlar içerisinde aktif edebiliyorsunuz.

  4. Arkadaşlar karar veremiyorum Sony xperia z3+ mı Samsung galaxy s6 mı Lg g4 mü Apple İPhone 6 mı Samsung galaxy note 4 mü Samsung galaxy alphamı Samsung galaxy a5 mi Samsung galaxy a7 mi Apple İPhone 5s mi

  5. İnceleme için teşekkür ederim. Ben bu günlerde telefon almak istiyorum. Ama kamera benim için çok önemli. Sizce bu telefonumu yoksa lg g4 ü mü tercih etmeliyim. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*