HTC One M9: przegląd telefonuTegoroczny flagowiec HTC odrobinę mnie rozczarował… Nie dlatego, że jest złym telefonem. Nie dlatego, że źle wygląda. Nie dlatego, że ma jakieś poważne mankamenty… Zabrakło mi szybszego bicia serca, o które przyprawił mnie ubiegłoroczny model M8. Jego następca – czyli M9 – jest znakomitą konstrukcją, ale nie budzi już takich emocji. HTC zaserwowało nam świetnie przygotowany smartfon z pięknej, pieczołowicie wykonanej obudowie, ale… bez efektu “WOW”, jaki towarzyszył ubiegłorocznej premierze. Choć M9 przypomina wyglądem poprzedni model, wciąż jest na co popatrzeć. Niektórzy mogą być zawiedzeni, że HTC nie porywa się na QHD, dając nam standardowe FullHD. Ja nie narzekam. Taka rozdzielczość na 5 calach daje nam przyzwoite 441 ppi, które w zupełności wystarczy, aby ukryć pojedyncze piksele przed naszym wzrokiem. Ekran poprzedniego modelu chwaliłem za naturalną reprodukcję barw. Dziś czynię to ponownie, dodając znakomitą, wysoką…

6 Comments on HTC One M9: przegląd telefonu

  1. Telefon piękny. Jedyne w wyglądzie co razi to ten ordynarny napis "htc" pod wyświetlaczem. Serio? Wg mnie lepiej by wyglądał skromny, elegancki grawer nad górnym głośnikiem. Ale to już absolutne czepialstwo.

  2. Często mówi się o htc, że po co zmieniać coś co jest bardzo dobre, mowa tu o wyglądzie. Prawda jest taka, że trzeba jednak coś zmienić bo jest mniejsza sprzedaż to samo tyczy się Sony. Popatrzmy na Samsunga Galaxy S6. Zmiana = genialna sprzedaż po beznadziejnej sprzedaży wcześniejszego modelu, gdzie firma była jedną stopą na granicy bankructwa mobilnego tak naprawdę.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*