Htc One M9 Geniş İncelemeBSZ ELEKTRONİK KİMDİR ?

Bsz elektronik 18 yıllık geçmişe sahip elektronik satış mağazasıdır. Bsz elektronikte alacağınız tüm ürünler kalite ve performans açısından en iyi ürünlerdir. Satışta olan tüm ürünler 2 yıl türkiye garantilidir. Bu yüzden bizim tavsiye ettiğimiz bir firmadır.

NOT: BSZ Elektronikten telefon alırken Faktech aracılığıyla satın alıyorum derseniz aldığınız telefonun yanıda KILIF + EKRAN KORUYUCU CAM HEDİYE 🙂

Bundan böyle cihazları üretici firmadan almak yerine BSZ Elektronik ten alacağımız için cihazları daha tarafsız ve özgür incelememizi sağlayacak.

Ürünü incelememiz için bize veren BSZ Elektroniğe çok teşekkürler 🙂 BSZ ELEKTRONİK HEPSİBURADA (satın alırken bsz elektronikten aldığınıza emin olun):
http://www.hepsiburada.com/magaza/Bsz%20Elektronik

24 Comments on Htc One M9 Geniş İnceleme

  1. daha iyi iz bırakmayan kamera camı olmalıydı demişsiniz.. safir camdan daha kaliteli cam ne olabilir acaba… fotoğraf çekmeyi bilen biri zaren çekmeden önce kamerra camını siler..silmeyende iyi çekmiyor der…:)

  2. Kısacası her şeyi diğer cihazlara göre ''VA-SAT'' sadece malzeme kalitesi için en fazla verilecek para 1.500 lira ondan fazlası etmez. 2700 lira dünya zengini olsam yine almam.

  3. Merhaba incelemeleriniz çok güzel daha fazla kullanıcı odaklı ayrıntılara girdiginizden bilgileriniz çok yararlı oluyor keşke biraz daha uzun olsaymış incelemeleriniz farklı incelemelerizde yinede dikkat çekiyosunuz karşılaştırmalar yapabilirseniz çok sevinirim başarılarınız devamını diliyorum

  4. M10u beklıycez artık napalım tahmın m10 cok daha farklı olcaktır bundan sonrakı nesılın kotu olması artık  beklenemez artık hepsı ıyı olcak goruceksınız

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*