HTC One A9 – recenzja, Mobzilla odc. 247HTC One A9 nidgy nie ucieknie od porównań z iPhone’m 6, ze względu na wyjątkowo wyraźne podobieństwo do jabłkowego smartfonu – jednak czy ocenianie urządzenia tylko przez pryzmat tej jednej cechy ma sens? Czy One A9 to kopia czy też zupełnie udany smartfon?

W sieci Play dostępny jest HTC One M9 – poprzedni flagowy smartfon producenta, w obniżonej cenie: http://www.play.pl/telefony/htc-one-m9/

32 Comments on HTC One A9 – recenzja, Mobzilla odc. 247

 1. ostatnio szukałem tego telefonu na olx i zauważyłem że teraz chodzą po 1300+ i mam pytanie czy opłaca mi się zamienić iphone 5s na tego htc ?

 2. Dobry wygląd i absurdalna cena..
  za dużo mniejsze pieniądze można mieć lepsze równie dobrze wyglądające telefony.
  Gwoździem do trumny okazał dla mnie brak stereofonicznych głośników .. pewnie w zamian za czytnik linii p.
  Dla mnie najlepszy htc m7

 3. Czy iPhone dlatego że jest drogi to musi się podobać? Mi akurat podobają się LG i Sony. Lubię HTC za ich funkcję ale dla mnie wstyd wyjąć go z kieszeni bo wygląda po prostu jak dupa. Szkoda marnować czas na ocenę wyglądu. Jak wygląda jazdy widzi.

 4. Rozumiem że audiofilem nie jesteś stąd dźwięk wydawał się płaski, ale A9 jest chyba jednym z najlepiej grających androidowców 🙂 Tor audio został całkowicie przebudowany, zastosowany DAC z 24-bit, do tego wzmacniacz o podwyższonej mocy, naprawdę daje to radę i klepie konkurencję 🙂 Bardzo przyjemnie się tego słucha już :)

 5. Czerwona kartka dla HTC ! Bardzo długo rozważałem zakup fona tej marki M8 lub nawet M9,no ale świetna obudowa przy tej cenie to jendak troszkę za mało…Z3 compact daję radę

 6. LG G4 STYLUS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. [P] witam! Czy mógłbyś mi wyrazić swoją opinie na temat LG V10 (domyślam się ze nie miałeś do czynienia bo na rynku polskim go chyba nie ma) ponieważ chciałbym kupić taki telefon, plus tutaj LG oferuje dodatkowo druga baterie i kartę pamięci 200gb do zestawu czy może poczekać na HTC M10?

 8. Pewnie ten komentarz skasujesz jak wszystkie inne niewygodne opinie ale co mi tam i tak napisze… Gdybys przestal pokazywac twarz w filmikach o wiele przyjemniej by sie je oglądało, pozdro :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*