HTC 10 Rozpakowanie + prezentacjaNa wolnym rynku jest dostępny słabszy HTC Lifestyle: cena http://goo.gl/BXXeb3
HTC 10 dostępny u operatorów.
Subnij http://goo.gl/co2KTl
Wcześniej odcinki możesz zobaczyć na http://www.robertnawrowski.com
Fanpage na FB: https://www.facebook.com/robsoniqe
Twitter: https://twitter.com/robsoniqe
Instagram: http://instagram.com/robsoniqe
Grafika by: https://www.behance.net/JullietteKai
Materiał został nagrany aparatem Samsung NX30.
Wyrenderowany w Magix Pro X.
Ceny Smartfonów:
do 500 zł http://goo.gl/bhAUhq
do 1000 zł http://goo.gl/dXX5EB
do 1500 zł http://goo.gl/gVQJUx
do 2000 zł http://goo.gl/rQx8Qs
do 2500 zł http://goo.gl/o5voQP
Muzyka:
Audionautix: Whatdafunk – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/
Kevin MacLeod: Impact Prelude – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło:…

47 Comments on HTC 10 Rozpakowanie + prezentacja

 1. Pewnie troche spoznione pytanie Robert. Ciekawi mnie czy ten fonik odpala Tidala w hifi. Niestety nie mam nikogo znajomego z s7 i htc 10 ze snapami 820. Jest to o tyle ciekawe pytanie ze snap 820 spelnia normy hifi. Fakt ze nie sa to 32 a 24bity ale mimo wszystko hifi. Symbolu hi-fi nie dostaje sie za darmo, trzeba spelniac normy IEC 268 lub niemiecką DIN 45500. Co za tym idzie teoretycznie Tidal powinien miec mozliwosc uruchomienia w hifi o ile w.w tel nie maja dedykowanych dackow a chyba ich nie maja z tego co wiem. G5 pomijam z uwagi na mozliwosc dokupienia b&o co moze skutkowac zablokowaniem opcji aby dokupiony modul gral wyraznie lepiej.

 2. Witam,

  i jak spisuje się htc 10?
  Gdybyś Robercie miał oceniać i wybierać biorąc pod uwagę wszystkie parametry (bateria, ekran, aparat, wydajność, wykonanie etc.), to co dla Ciebie w tym półroczu jest no.1?
  1) s7 edge
  2) LG 5
  3) htc 10 ?

  Pozdrawiam :)

 3. Czy będziesz mógł zrobić zdjęcia tym telefonem w scenerii nocnej oraz sprawdzić czy do nagrywania filmów również przy słabym oświetleniu soczewka wydala? Czy któryś z klawiszy posiada funkcję fizycznego spustu migawki?

 4. Fajny telefon ciekaw jestem baterii, aparatu czy ultrapiksele(1.55um) rzeczywiście tak bardzo wpływają na jakość zdjęć w szczególności przy wyższym Iso (ilość szumów, detale)? Kolejna rzecz interesująca jak gra telefon w szczególności na słuchawkach? Mam V10 i jestem bardzo zadowolony z możliwości audio ale zawsze mogło być lepiej. Pozdrawiam

 5. Szkoda, że w Polsce (w Europie zresztą też) wersja ze srebrnym tyłem ma tylko biały przód. Połączenie jasnego tyłu i czarnego frontu wygląda obłędnie.

 6. HTC Polska gardzi polskimi klientami. Świadczą o tym chore wyceny telefonu oraz fakt, że pełna wersja dostępna jest tylko u operatorów. A operator chce na tym zarobić (3700 bez umowy!) do tego w sofcie będzie masa śmiecia spowalniającego telefon i aktualizacje. A podróba Lifestyle kosztuje 2999zł, tyle samo co prawdziwe flagowce od LG i Samsunga! HTC Polska ma sabotażystę w zespole. Świadczy o tym również fakt, że np. w Niemczech pełna wersja jest normalnie dostępna na wolnym rynku i to w tej samej cenie co S7. Dlaczego tak nie może być w Polsce? Kto normalny kupi oskubanego Lifestyle'a jak za tą samą kwotę w Niemczech z pocałowaniem w rękę dostanie pełną wersję, z normalną gwarancją itp? HTC aż tak nie cierpi Polaków?

  Uff, trochę się uniosłem. Robert, mam nadzieję że nie zapomnisz wspomnieć o tym w swojej recenzji.

 7. Jak najnowszy model może być brzydszy od poprzedników? Jak wyjmowałeś to z pudełka ekranem do nas, to myślałem, że ktoś ci dowcip zrobił i podmienił telefony, szok.

 8. Jeżeli to ma być flagowiec to moim zdaniem wersji 11 tej już nie będzie. To będzie totalna klapa sprzedażowa. Starałeś się robić dobra minę do złej gry, to było słychać i czuć.

 9. Bardzo fajny model, szczególnie podoba mi się skaner linii papilarnych, bez zbędnego wciskania guzika, tylko dotknięcie :). Tył HTC 10 również super, te krawędzie są mega :D

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*