Galaxy S7 Edge Fiyatı ve Kutu İçeriğiSamsung Galaxy S7 Edge akıllı cep telefonunu kutusundan çıkartıyor, kutu içeriğine yakından bakıyor ve ilk Türkiye fiyatlarını sizlere aktarıyoruz ► https://www.technopat.net/2016/03/13/galaxy-s7-edge-fiyati-kutu-icerigi/ Abone olun ► https://goo.gl/x036Ga

Galaxy S7 Edge Teknik Özellikler:

Samsung’un yeni Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerini daha önce Barselona’da düzenlenen MWC 2016 esnasında ön inceleme videolarımız ile gözden geçirmiştik.

Türkiye de dahil olmak üzere bütün dünyada satışa çıkan bu modellerden Galaxy S7 Edge modelinin incelemesinden önce bu videomuzda satın alanların karşısına çıkan kutu içeriğine bakıyoruz.

Abone olun ► https://goo.gl/x036Ga
Sitemiz ► https://goo.gl/fTFJ03
Sosyal ► https://goo.gl/ZjTDdC
Nasıl konu açılır? ► https://goo.gl/dLI5lF
Tavsiyeler ► https://goo.gl/iwt2Wf

Ayrıca Technopat’ı takip etmek için:
Facebook ► https://goo.gl/dzlQVk
Twitter ► https://goo.gl/PW7WvB
RSS ►…

41 Comments on Galaxy S7 Edge Fiyatı ve Kutu İçeriği

  1. ABİ SAMSUNG GALAXY S7 EDGE ALMAK İSTİYORUM ANCAK BAZI YERLERDE 2600 TLYKEN BAZI YERLERDE 3400 TL BU ARADAKİ FARK SADECE Bİ İTHALATÇI GARANTİMİ YANİ 2600 TLYE Bİ S7 EDGE ALSAM MEMNUN KALIRMIYIM NORMAL SAMSUNG TÜRKİYE GARANTİLİSİNİDEN GARANTİ HARİCİNDE Bİ FARKI VARMI? SORUMUN CEVABINI VERİRSENİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.AYRICA BİR SORUM DAHA VAR SİTELERDEN BAKTGIMDA TÜM SİTELERDE OLMASADA BAZI SİTELERDE DUOS YANİ ÇİFT SİMLİ S7 EDGE VAR.BUDA AYNI FİYATA VERİLİYOR.BU ÇİFT SİMLİ MODEL SAMSUNGUN KENDİ YAYINLADIĞI MODELMİ YOKSA ÇALINTIMI BUNU MERAK EDİYORUM? KUTU AÇILIMINDA HERHANGİ MÜHÜR ŞU BU FALAN HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK VARMI?

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*